1. kolo PL - Velim
Výsledky 1.kola Polabské ligy :
Pořadatel: T.J. Sokol Velim
Ředitel soutěže: Stanislav Jakl
Čestný ředitel soutěže: Karel Strnad
Hlavní rozhodčí: Josef Musil – Kolín
Rozhodčí: Břetislav Olexa – Kolín, Michal Vosátka – Benešov, Vlastimil Zemánek – Česká Třebová, Jan Chaloupka – Jihlava, Petr Černohorský – Chlumec nad Cidlinou, Antonín Polák – Čáslav, Jiří Polák – Čáslav, František Odvárka – Čáslav
Technické zpracování výsledků: Martin Novotný – Kolín
Zdravotní dozor: MUDr. Josef Kroupa
Statistické ohlédnutí:
Celková účast :
208 dětí ( 159 chlapců a 49 dívek) z 19 oddílů a klubů
Celkový počet zápasů :
303 zápasů , z toho 240 chlapci a 63 dívky
Kategorie mláďata U9 :
Celkem 39 dětí ( 57 zápasů )
z toho 31 chlapců ( 48 zápasů ) a 8 dívek ( 9 zápasů )
Kategorie mláďata U11 :
Celkem 67 dětí ( 102 zápasy )
z toho 50 chlapců ( 79 zápasů ) a 17 dívek ( 23 zápasů )
Kategorie mladší žactvo U13 :
Celkem 65 dětí ( 100 zápasů )
z toho 52 chlapců ( 80 zápasů ) a 13 dívek ( 20 zápasů )
Kategorie starší žactvo U15 :
Celkem 37 dětí ( 44 zápasů )
z toho 26 chlapců ( 33 zápasů ) a 11 dívek ( 11 zápasů )
Pořadí oddílů a klubů
1.místo DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo T.J. Sokol Jihlava
4.místo SKP Judo Nový Bydžov
5.místo Judo Orel Žďár nad Sázavou
6.místo Judo Česká Třebová
7.místo Judo Dragons
8.místo SKP Benešov
9.místo TJAutoŠkoda Mladá Boleslav
10.místo TSC Turnov
11.místo TJ Start Kolín
12.místo Sokol Hradec Králové
13.-14.místo Samuraj Praha
13.-14.místo Judo Neratovice
15.místo JC Anděl
16.místo JK Pardubice
17.místo SKP Judo Náchod
18.místo Sokol Velim
19.místo SK PŠ JC Praha
Jednotlivé kategorie
Mláďata chlapci U9
do 19 kg ( 1 závodník / 1 zápas ms )
1.místo Urbánek Daniel – JK Pardubice
do 24 kg ( 9 závodníků / 14 zápasů )
1.místo Jahoda Vojtěch – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Němec Michal – T.J. Sokol Jihlava
3.místo Hruška Jan – Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Pohořalí Jiří – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 27 kg ( 10 závodníků / 16 zápasů )
1.místo Zach Jiří – Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Kopecký Matěj – TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Veinlich David – SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Beneš Maxim – SKP Judo Náchod
do 30 kg ( 5 závodníků / 10 zápasů )
1.místo Špejtek Filip – T.J. Sokol Jihlava
2.místo Špačinský Rudolf – Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Pipek Vojtěch – Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 34 kg ( 2 závodníci / 2 zápasy )
1.místo Robovský Ondřej – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Vrcek Štěpán – SKP Judo Nový Bydžov
do 38 kg ( 1 závodník / 2 zápasy ms )
1.místo Mencl Ondřej – SKP Judo Nový Bydžov
do 42 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy )
1.místo Midloch Ondřej – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Barták Josef – SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Princ Jonáš – JK Pardubice
Mláďata dívky U9
do 22 kg ( 3 závodnice / 3 zápasy )
1.místo Hubáčková Kristýna – JK Pardubice
2.místo Hubáčková Veronika – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Reková Linda – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 25 kg ( 3 závodnice / 3 zápasy )
1.místo Petrová Tereza – Judo Dragons
2.místo Pánková Emma – TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Černá Kateřina – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 32 kg (2 závodnice / 3 zápasy )
1.místo Vacková Daniela – SKP Judo Náchod
2.místo Ubrýová Tereza – JK Pardubice
Mláďata chlapci U11
do 24 kg ( 2 závodníci / 3 zápasy )
1.místo Mlejnek Vincent – T.J. Sokol Jihlava
2.místo Sucharda Adam – Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 27 kg (4 závodníci / 6 zápasů )
1.místo Chlupáč Michal – TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.místo Kubias Josef – Sokol Hradec Králové
3.místo Strnad Matěj – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 30 kg ( 12 závodníků / 19 zápasů )
1.místo Kárník Tomáš – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Hotovec Ctibor – T.J. Sokol Jihlava
3.místo Reiniš Petr – TSC Turnov
3.místo Král Lukáš – TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
do 34 kg ( 14 závodníků / 25 zápasů )
1.místo Souček Lukáš – Judo Dragons
2.místo Jaroš Kryštof – SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Košťák Matyáš – SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Kopecký Vojtěch – JK Pardubice
do 38 kg ( 4 závodníci / 6 zápasů )
1.místo Synek Vladimír – Judo Česká Třebová
2.místo Tušek Filip – Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Musil Pavel – TJ Start Kolín
do 42 kg ( 2 závodníci / 3 zápasy )
1.místo Morávek Martin – SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Šuster Štěpán – SKP Judo Nový Bydžov
do 46 kg ( 2 závodníci / 2 zápasy )
1.místo Řezníček Matěj – Judo Česká Třebová
2.místo Verner Jakub – Judo Česká Třebová
do 50 kg ( 2 závodníci / 2 zápasy )
1.místo Haken Jan – SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Kropáček Jan – TSC Turnov
do 55 kg ( 1 závodník / 1 zápas ms )
1.místo Chromý Maxim – Judo Česká Třebová
Mláďata dívky U11
do 25 kg ( 2 závodnice / 2 zápasy )
1.místo Maxová Simona – SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Hronová Adéla – SKP Judo Náchod
do 28 kg ( 7 závodnic / 12 zápasů )
1.místo Štěpánová Karolína – Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Janišová Veronika – Judo Česká Třebová
3.místo Lošková Kristýna – T.J. Sokol Jihlava
3.místo Nedbálková Eliška – SKP Judo Nový Bydžov
do 32 kg ( 7 závodnic / 12 zápasů )
1.místo Jahodová Michaela – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Zedníková Eliška – Judo Dragons
3.místo Koudelková Lucie – JC Anděl
3.místo Lošková Michaela – T.J. Sokol Jihlava
do 36 kg ( 3 závodnice / 3 zápasy )
1.místo Myšková Viktorie – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Schovánková Adéla – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Maxová Lucie – SKP Judo Nový Bydžov
do 40 kg (4 závodnice / 6 zápasů )
1.místo Štorková Jana – Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Benešová Nela – TJ Start Kolín
3.místo Tučímová Natalie – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 52 kg ( 1 závodnice / 1 zápas ms )
1.místo Vycpálková Anna – Sokol Hradec Králové
Mladší žáci U13
do 27 kg (2 závodníci / 2 zápasy )
1.místo Serman David – TSC Turnov
2.místo Novotný Tomáš – Judo Dragons
do 30 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy )
1.místo Král Ladislav – Judo Neratovice
2.místo Hübl Lukáš – Judo Česká Třebová
3.místo Herman Jakub – Judo Česká Třebová
do 34 kg (6 závodníků / 9 zápasů )
1.místo Dvořáček Antonín – Judo Dragons
2.místo Janiš Jan – Judo Česká Třebová
3.místo Poula Patrik – T.J. Sokol Jihlava
3.místo Kahoun Josef – SKP Benešov
do 38 kg ( 10 závodníků / 16 zápasů )
1.místo Král Matyáš – Judo Neratovice
2.místo Čech Daniel – SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Mlejnek Tomáš – T.J. Sokol Jihlava
3.místo Česne Adam – Samuraj Praha
do 42 kg ( 14 závodníků / 25 zápasů )
1.místo Dymák Adam – Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Minařík Dominik – Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Cakl František – T.J. Sokol Jihlava
3.místo Procházka Martin – TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
do 46 kg ( 8 závodníků / 13 zápasů )
1.místo Novák Petr – Samuraj Praha
2.místo Sedláček Bohuslav – Sokol Hradec Králové
3.místo Roušavý Nikola – TJ Start Kolín
3.místo Sixta Radek – Sokol Velim
do 50 kg ( 4 závodníci / 6 zápasů )
1.místo Jansa Lukáš – TSC Turnov
2.místo Maršíček Jakub – SKP Benešov
3.místo Koritenský Šimon – Judo Dragons
do 55 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy )
1.místo Hornof Hynek – SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Pohořalý Jakub – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Smejkal Vít – Judo Česká Třebová
do 60 kg (2 závodníci / 3 zápasy )
1.místo Diranovič David – Sokol Hradec Králové
2.místo Voženílek Jan – JK Pardubice
Mladší žákyně U13
do 36 kg ( 5 závodnic / 10 zápasů )
1.místo Koudelková Šárka – JC Anděl
2.místo Dvořáková Lucie – SKP Benešov
3.místo Svobodová Tereza – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 40 kg ( 1 závodnice / 1 zápas ms)
1.místo Sklenářová Sára – Sokol Hradec Králové
do 44 kg (4 závodnice / 6 zápasů)
1.místo Zárybnická Julie – TSC Turnov
2.místo Janouchová Natálie – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
3.místo Koritenská Klára – Judo Dragons
do 48 kg (2 závodnice / 2 zápasy)
1.místo Volfová Klára – TSC Turnov
2.místo Hubáčková Eliška – JK Pardubice
do 57 kg ( 1 závodnice / 1 zápas ms)
1.místo Jetýlková Eliška – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
Starší žáci U15
do 38 kg ( 3 závodníci / 3 zápasy)
1.místo Janíček Jan – Judo Česká Třebová
2.místo Marek Tomáš – TJ Start Kolín
3.místo Malich Adam – SKP Judo Nový Bydžov
do 42 kg (4 závodníci / 6 zápasů)
1.místo Tůma Otakar – Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Krpata Radim – SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Novotný Tomáš – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 46 kg (4 závodníci / 6 zápasů)
1.místo Pásler Richard – TJ Start Kolín
2.místo Bojanovský Cyril – Judo Orel Žďár nad Sázavou
3.místo Chaloupka Tobiáš – T.J. Sokol Jihlava
do 50 kg (2 závodníci / 2 zápasy)
1.místo Škrkoň Vít – Judo Česká Třebová
2.místo Tuček Vojtěch – Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 55 kg (6 závodníků / 9 zápasů)
1.místo Pochop Daniel – Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Pikora Tomáš – SKP Benešov
3.místo Pokorný Petr – SKP Benešov
3.místo Vlach Martin – Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 60kg (2 závodníci / 2 zápasy)
1.místo Horský Matěj – Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Nápravník Tomáš – T.J. Sokol Jihlava
do 66 kg (2 závodníci / 2 zápasy)
1.místo Kobza Antonín – Judo Česká Třebová
2.místo Marek Jakub – SKP Judo Nový Bydžov
do 73 kg (2 závodníci / 2 zápasy)
1.místo Vavřínek Martin – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Dvorský David – Judo ZŠ Sadová Čáslav
nad 73 kg (1 závodník / 1 zápas)
1.místo Pazdera Roman – TJ Start Kolín
Starší žákyně U15
do 36 kg (1 závodnice / 1 zápas)
1.místo Gregarová Zuzana – Judo Česká Třebová
do 40 kg (1 závodnice / 1 zápas)
1.místo Vopálková Zuzana – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
do 44 kg (1 závodnice / 1 zápas)
1.místo Rosůlková Nela – SKP Judo Nový Bydžov
do 52 kg (3 závodnice / 3 zápasy)
1.místo Kolínová Tereza – SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Houdková Michaela – SKP Benešov
3.místo Fuksová Viktorie – SKP Benešov
do 63 kg ( 1 závodnice / 2 zápasy ms)
1.místo Stárková Keteřina – SK PŠ JC Praha
nad 63kg ( 3 závodnice / 3 zápasy)
1.místo Švecová Barbora – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
2.místo Klímová Veronika – TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Chlupáčová Kateřina – TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Statistika oddílů
DDM JK Chlumec nad Cidlinou
Celkem závodníků: 32 (14 dívek a 18 chlapců)
Kategorie mláďata U9 : 12 (3 dívky a 9 chlapců)
Kategorie mláďata U11 : 9 (6 dívek a 3 chlapci)
Kategorie mladší žactvo U13 : 6 (3 dívky a 2 chlapci)
Kategorie starší žactvo U15 : 5 (2 dívky a 3 chlapci)
Judo ZŠ Sadová Čáslav
Celkem závodníků: 23 (1 dívka a 22 chlapců)
Kategorie mláďata U9 : 5 (0 dívek a 5 chlapců)
Kategorie mláďata U11 : 5 (1 dívka a 4 chlapci)
Kategorie mladší žactvo U13 : 8 (0 dívek a 8 chlapců)
Kategorie starší žactvo U15 : 5 (0 dívek a 5 chlapců)
T.J. Sokol Jihlava
Celkem závodníků: 13 (2 dívky a 11 chlapců)
Kategorie mláďata U9 : 2 (0 dívek a 2 chlapci)
Kategorie mláďata U11 : 4 (2 dívky a 2 chlapci)
Kategorie mladší žactvo U13 : 5 (0 dívek a 5 chlapců)
Kategorie starší žactvo U15 : 2 (0 dívek a 2 chlapci)
SKP Judo Nový Bydžov
Celkem závodníků: 32 (6 dívek a 26 chlapců)
Kategorie mláďata U9 : 8 (0 dívek a 8 chlapců)
Kategorie mláďata U11 : 13 (4 dívek a 9 chlapců)
Kategorie mladší žactvo U13 : 4 (0 dívek a 4 chlapci)
Kategorie starší žactvo U15 : 7 (2 dívky a 5 chlapců)
Judo Orel Žďár nad Sázavou
Celkem závodníků: 6 (2 dívky a 4 chlapci)
Kategorie mláďata U9 : 2 (0 dívek a 2 chlapci)
Kategorie mláďata U11 : 2 (2 dívky a 0 chlapců)
Kategorie mladší žactvo U13 : 0 (0 dívek a 0 chlapců)
Kategorie starší žactvo U15 : 2 (0 dívek a 2 chlapci)
Judo Česká Třebová
Celkem závodníků: 16 (3 dívek a 13 chlapců)
Kategorie mláďata U9 : 0 (0 dívek a 0 chlapců)
Kategorie mláďata U11 : 8 (2 dívky a 6 chlapců)
Kategorie mladší žactvo U13 : 4 (0 dívek a 4 chlapci)
Kategorie starší žactvo U15 : 4 (1 dívka a 3 chlapci)
Judo Dragons
Celkem závodníků: 9 (5 dívek a 4 chlapci)
Kategorie mláďata U9 : 1 (1 dívka a 0 chlapců)
Kategorie mláďata U11 : 4 (3 dívky a 1 chlapec)
Kategorie mladší žactvo U13 : 4 (1 dívka a 3 chlapci)
Kategorie starší žactvo U15 : 0 (0 dívek a 0 chlapců)
SKP Benešov
Celkem závodníků: 15 (5 dívek a 10 chlapců)
Kategorie mláďata U9 : 0 (0 dívek a 0 chlapců)
Kategorie mláďata U11 : 4 (0 dívek a 4 chlapci)
Kategorie mladší žactvo U13 : 5 (2 dívky a 3 chlapci)
Kategorie starší žactvo U15 : 6 (3 dívky a 3 chlapci)
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Celkem závodníků: 9 (3 dívky a 6 chlapců)
Kategorie mláďata U9 : 2 (1 dívka a 1 chlapec)
Kategorie mláďata U11 : 3 (0 dívek a 3 chlapci)
Kategorie mladší žactvo U13 : 2 (0 dívek a 2 chlapci)
Kategorie starší žactvo U15 : 2 (2 dívky a 0 chlapců)
TSC Turnov
Celkem závodníků: 9 (3 dívky a 6 chlapců)
Kategorie mláďata U9 : 0 (0 dívek a 0 chlapců)
Kategorie mláďata U11 : 2 (0 dívek a 2 chlapci)
Kategorie mladší žactvo U13 : 7 (3 dívky a 4 chlapci)
Kategorie starší žactvo U15 : 0 (0 dívek a 0 chlapců)
TJ Start Kolín
Celkem závodníků: 11 (1 dívka a 10 chlapců)
Kategorie mláďata U9 : 0 (0 dívek a 0 chlapců)
Kategorie mláďata U11 : 3 (1 dívka a 2 chlapci)
Kategorie mladší žactvo U13 : 5 (0 dívek a 5 chlapců)
Kategorie starší žactvo U15 : 3 (0 dívek a 3 chlapci)
Sokol Hradec Králové
Celkem závodníků: 6 (2 dívek a 4 chlapci)
Kategorie mláďata U9 : 0 (0 dívek a 0 chlapců)
Kategorie mláďata U11 : 3 (1 dívka a 2 chlapci)
Kategorie mladší žactvo U13 : 3 (1 dívka a 2 chlapci)
Kategorie starší žactvo U15 : 0 (0 dívek a 0 chlapců)
Samuraj Praha
Celkem závodníků: 2 (0 dívek a 2 chlapci)
Kategorie mláďata U9 : 0 (0 dívek a 0 chlapců)
Kategorie mláďata U11 : 0 (0 dívek a 0 chlapců)
Kategorie mladší žactvo U13 : 2 (0 dívek a 2 chlapci)
Kategorie starší žactvo U15 : 0 (0 dívek a 0 chlapců)
Judo Neratovice
Celkem závodníků: 3 (0 dívek a 3 chlapci)
Kategorie mláďata U9 : 0 (0 dívek a 0 chlapců)
Kategorie mláďata U11 : 0 (0 dívek a 0 chlapců)
Kategorie mladší žactvo U13 : 3 (0 dívek a 3 chlapci)
Kategorie starší žactvo U15 : 0 (0 dívek a 0 chlapců)
JC Anděl
Celkem závodníků: 2 (2 dívky a 0 chlapců)
Kategorie mláďata U9 : 0 (0 dívek a 0 chlapců)
Kategorie mláďata U11 : 1 (1 dívka a 0 chlapců)
Kategorie mladší žactvo U13 : 1 (1 dívka a 0 chlapců)
Kategorie starší žactvo U15 : 0 (0 dívek a 0 chlapců)
JK Pardubice
Celkem závodníků: 11 (3 dívky a 8 chlapců)
Kategorie mláďata U9 : 5 (2 dívky a 3 chlapci)
Kategorie mláďata U11 : 2 (0 dívek a 2 chlapci)
Kategorie mladší žactvo U13 : 4 (1 dívka a 3 chlapci)
Kategorie starší žactvo U15 : 0 (0 dívek a 0 chlapců)
SKP Judo Náchod
Celkem závodníků: 6 (3 dívky a 3 chlapci)
Kategorie mláďata U9 : 2 (1 dívka a 1 chlapec)
Kategorie mláďata U11 : 3 (1 dívka a 2 chlapc1)
Kategorie mladší žactvo U13 : 1 (1 dívka a 0 chlapců)
Kategorie starší žactvo U15 : 0 (0 dívek a 0 chlapců)
Sokol Velim
Celkem závodníků: 2 (0 dívek a 2 chlapci)
Kategorie mláďata U9 : 0 (0 dívek a 0 chlapců)
Kategorie mláďata U11 : 1 (0 dívek a 1 chlapec)
Kategorie mladší žactvo U13 : 1 (0 dívek a 1 chlapec)
Kategorie starší žactvo U15 : 0 (0 dívek a 0 chlapců)
SK PŠ JC Praha
Celkem závodníků: 1 (1 dívka a 0 chlapců)
Kategorie mláďata U9 : 0 (0 dívek a 0 chlapců)
Kategorie mláďata U11 : 0 (0 dívek a 0 chlapců)
Kategorie mladší žactvo U13 : 0 (0 dívek a 0 chlapců)
Kategorie starší žactvo U15 : 1 (1 dívka a 0 chlapců
Zpracoval : Martin Novotný – STK, OSJu Kolín (email : stk@osju.eu)