4.kolo PL - Nový Bydžov
Pořadatel: SKP Judo Nový Bydžov
Ředitel soutěže: Jaroslav Hnát - SKP Judo Nový Bydžov
Hlavní rozhodčí: Musil Josef – Sport Kolín, z.s.
Asistent HR: Černohorský Petr – DDM JK Chlumec nad Cidlinou
Technické zpracování výsledků: Martin Novotný – TJ Start Kolín,z.s.
Rozhodčí:
Rudolf Rybka – Judo Česká Třebová
Antonín Polák – Judo ZŠ Sadová Čáslav
Ivan Martinec - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
Matěj Kopecký - TJ Start Kolín,z.s.
Pavel Janouch – Judo Choceň
Michaela Duchanová - TJ Start Kolín,z.s.
Karel Gregar – Judo Česká Třebová
Pavel Zima - DDM JK Chlumec nad Cidlinou
Břetislav Olexa – TJ Start Kolín,z.s.
Zdravotní dozor: Martina Hornofová
Celková účast:
246 závodníků (173 chlapců a 73 dívek) z 26 oddílů
Kategorie mláďata U9:
Celkem 58 dětí
z toho 41 chlapců a 17 dívek
Kategorie mláďata U11:
Celkem 104 dětí
z toho 74 chlapců a 30 dívek
Kategorie mladší žáci U13:
Celkem 52 dětí
z toho 37 chlapců a 15 dívek
Kategorie starší žáci U15:
Celkem 32 dětí
z toho 21 chlapců a 11 dívek
Účast oddílů:
Oddíl | závodníků |
DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s. | 13 |
JC Tatran Praha | 2 |
JK DDM Chlumec nad Cidlinou | 25 |
Judo club Kidsport | 6 |
Judo Česká Třebová | 11 |
Judo DDM BLOVICE | 1 |
Judo DDM Hradec Králové | 5 |
Judo Choceň z.s. | 10 |
Judo Klub DDM Mělník | 8 |
JUDO klub Jablonec n. N. | 12 |
Judo Orel Žďár nad Sázavou | 4 |
Judo ZŠ Sadová Čáslav | 25 |
Judo ZŠ Týnec nad Labem | 5 |
Judo-club Domažlice | 2 |
Judoklub Pardubice | 22 |
SKP Benešov | 6 |
SKP Judo Nový Bydžov | 14 |
Sokol Hradec Králové | 15 |
Sport Kolín, z.s. |
6 |
T.J. Sokol Jihlava | 15 |
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 12 |
TJ Kralupy z.s. | 2 |
TJ Sokol Praha Vršovice | 1 |
TJ Start Kolín z.s. | 15 |
TSC Turnov | 6 |
Univerzitní sportovní klub Praha | 3 |
Výsledky družstev:
Oddíl | body |
T.J. Sokol Jihlava | 30 |
JK DDM Chlumec nad Cidlinou | 26 |
Judoklub Pardubice | 19 |
SKP Judo Nový Bydžov | 18 |
Sokol Hradec Králové | 17 |
Judo Česká Třebová | 13 |
Judo Klub DDM Mělník | 12 |
Judo Orel Žďár nad Sázavou | 11 |
Judo club Kidsport | 10 |
Judo ZŠ Sadová Čáslav | 10 |
TJ Start Kolín z.s. | 10 |
JUDO klub Jablonec n. N. | 9 |
DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s. | 7 |
Univerzitní sportovní klub Praha | 7 |
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 5 |
Judo-club Domažlice | 4 |
TJ Kralupy z.s. | 4 |
JC Tatran Praha | 4 |
TSC Turnov | 4 |
SKP Benešov | 3 |
Judo Choceň z.s. | 2 |
Judo DDM BLOVICE | 2 |
Sport Kolín, z.s. |
2 |
Judo DDM Hradec Králové | 1 |
TJ Sokol Praha Vršovice | 0 |
Judo ZŠ Týnec nad Labem | 0 |
Mláďata U9:
do 23,4kg (3 záv.)
1.místo Švarcová Patricie - JUDO klub Jablonec n. N.
2.místo Nováková Petra - Judo ZŠ Týnec nad Labem
3.místo Prášilová Viktorie - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 24,1kg (4 záv.)
1.místo Pancner Marek - Judo club Kidsport
2.místo Masopust Jan - Sport Kolín, z.s.
3.místo Plesl Nikolas - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
4.místo Bresto Jakub - Judo Choceň z.s.
do 25,2kg (4 záv.)
1.místo Patočková Nela - Judo ZŠ Týnec nad Labem
2.místo Tucauerová Anna - Judoklub Pardubice
3.místo Merzová Andrea - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
4.místo Vrbská Ella - Judo Klub DDM Mělník
do 25,3kg (4 záv.)
1.místo Černý Jakub - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.místo Křivánek Martin - JUDO klub Jablonec n. N.
3.místo Honzák Adam - JUDO klub Jablonec n. N.
4.místo Křivánek Matěj - JUDO klub Jablonec n. N.
do 26,5kg (3 záv.)
1.místo Huber Felipe - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Jičínský Radim - Judoklub Pardubice
3.místo Třebeška Adam - Judoklub Pardubice
do 27,2kg (4 záv.)
1.místo Jakubecz Jan - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Baloh Adrian - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Teichmann Filip - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
4.místo Klusáček Jan - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
do 28,1kg (4 záv.)
1.místo Janouch Martin - Judo Choceň z.s.
2.místo Odvárka Jan - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Tucauer Jakub - Judoklub Pardubice
4.místo Hrubeš David - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
do 28,7kg (4 záv.)
1.místo Votroubek Josef - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Vala Lukáš - JUDO klub Jablonec n. N.
3.místo Bajer Matouš - Judo ZŠ Sadová Čáslav
4.místo Dvořák Jakub - SKP Benešov
do 28,9kg (4 záv.)
1.místo Helcelová Lily - JUDO klub Jablonec n. N.
2.místo Vrbská Nikol - Judo Klub DDM Mělník
3.místo Baráková Ester - Judo ZŠ Sadová Čáslav
4.místo Pilcová Johana - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 29,8kg (4 záv.)
1.místo Kebrdle David - Judo club Kidsport
2.místo Plechatý Jan - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Kopřiva Vojtěch - SKP Benešov
4.místo Brožek Michal - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 30,4kg (4 záv.)
1.místo Chybová Adéla - Judo Klub DDM Mělník
2.místo Doležalová Ema - SKP Benešov
3.místo Votroubková Eliška - TJ Start Kolín z.s.
4.místo Bělohoubková Kristýna - Judo ZŠ Týnec nad Labem
do 32,1kg (4 záv.)
1.místo Hradecký Maxim - Judoklub Pardubice
2.místo Křepel Matěj - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Jahl Lukáš - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
4.místo Charous Josef - Judo ZŠ Týnec nad Labem
do 33,9kg (3 záv.)
1.místo Juda Jan - Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Bělík Petr - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Mlejnek Antonín - Judoklub Pardubice
do 34,2kg (4 záv.)
1.místo Hrdina Jáchym - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
2.místo Pavlásek Albert - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Gorog Štěpán - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
4.místo Malina Michal - Judo ZŠ Týnec nad Labem
do 42,1kg (2 záv.)
1.místo Lonská Vendula - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Markova Jana - Judoklub Pardubice
do 46,1kg (3 záv.)
1.místo Vilgoš Dominik - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Váňa Jakub - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Černák Jakub - Judo ZŠ Sadová Čáslav
Mláďata chlapci U11:
do 24kg (1 záv.)
1.místo Šipan Matěj - Univerzitní sportovní klub Praha
do 27kg (10 záv.)
1.místo Zita Ondřej - Univerzitní sportovní klub Praha
2.místo Resutík Adam - Judo Klub DDM Mělník
3.místo Kucharčík Vojtěch - JC Tatran Praha
3.místo Janíček Adam - Judo Česká Třebová
do 30kg (15 záv.)
1.místo Tomšů Jakub - Judo club Kidsport
2.místo Hyka Matěj - TSC Turnov
3.místo Paroulek Jakub - TJ Start Kolín z.s.
3.místo Jahoda Vojtěch - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 34kgA (9 záv.)
1.místo Štěpán Erik - Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Němec Michal - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Studený Petr - Judo Česká Třebová
3.místo Adámek Matěj - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 34kgB (9 záv.)
1.místo Český Michal - JUDO klub Jablonec n. N.
2.místo Koudelka Václav - Judo club Kidsport
3.místo Kopecký Matěj - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.místo Čása Petr - T.J. Sokol Jihlava
do 38kg (15 záv.)
1.místo Zach Jiří - Judo Orel Žďár nad Sázavou
2.místo Kalous Jaroslav - Judo-club Domažlice
3.místo Baláš Marek - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
3.místo Myška Vítek - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 42kg (8 záv.)
1.místo Blažek Bedřich - JUDO klub Jablonec n. N.
2.místo Špejtek Filip - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Javůrek Šimon - Judo DDM BLOVICE
3.místo Sluka Aleš - Sport Kolín, z.s.
do 46kg (3 záv.)
1.místo Martinec Tomáš - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Chudomel Lukáš - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Michajlík Filip - Sokol Hradec Králové
do 50kg (1 záv.)
1.místo Adamec Marek - TJ Start Kolín z.s.
do 55kg (3 záv.)
1.místo Hafdallah Karim - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Janouch Lukáš - Judo Choceň z.s.
3.místo Vaněk Michal - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
Mláďata dívky U11:
do 25kg (3 záv.)
1.místo Fiedlerová Ester - Judo Klub DDM Mělník
2.místo Horká Adéla - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Sosnovcová Žofie - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 28kg (4 záv.)
1.místo Mošnová Stefanie - TJ Kralupy z.s.
2.místo Rychnovská Anna - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Šelešovská Barbora - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
do 32kg (11 záv.)
1.místo Sejkorová Nikol - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Lazarová Lucie - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Černá Kateřina - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Lazarová Lenka - SKP Judo Nový Bydžov
do 36kg (6 záv.)
1.místo Košťáková Kristýna - Judo Klub DDM Mělník
2.místo Čuříková Michaela - SKP Benešov
3.místo Biolková Brigita - Judoklub Pardubice
3.místo Zemánková Beáta - Judo Česká Třebová
do 40kg (3 záv.)
1.místo Moravcová Victorie - DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice o.s.
2.místo Zrucká Anna - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Hofericová Denisa - Sport Kolín, z.s.
do 44kg (1 záv.)
1.místo Vavřínková Klára - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 48kg (1 záv.)
1.místo Ubrýová Terezie - Judoklub Pardubice
nad 52kg (1 záv.)
1.místo Zapadlová Daniela - Sokol Hradec Králové
Mladší žáci U13:
do 27kg (2 záv.)
1.místo Rychnovský Adam - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Teichmann Tomáš - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
do 34kg (4 záv.)
1.místo Hotovec Ctibor - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Zimmer Jakub - Sokol Hradec Králové
3.místo Podrazil Jan - SKP Judo Nový Bydžov
do 38kg (5 záv.)
1.místo Kopecký Vojtěch - Judoklub Pardubice
2.místo Vaníček Vojtěch - Sokol Hradec Králové
3.místo Votroubek David - TJ Start Kolín z.s.
do 42kg (13 záv.)
1.místo Szatmári Mark - Sokol Hradec Králové
2.místo Provazník Timon - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Košťák Matyáš - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Slováček Vojtěch - Sokol Hradec Králové
do 46kg (6 záv.)
1.místo Šlejtr Jan - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Borůvka Ondřej - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Rybka Tomáš - Judo Česká Třebová
3.místo Brokl Pavel - Judoklub Pardubice
do 50kg (2 záv.)
1.místo Vobořil Petr - Sokol Hradec Králové
2.místo Ludra Lukáš - TJ Start Kolín z.s.
do 55kg (1 záv.)
1.místo Záleský Tomáš - Judo Choceň z.s.
do 60kg (2 záv.)
1.místo Morávek Martin - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Doležal Erik - Sokol Hradec Králové
nad 60kg (2 záv.)
1.místo Bereščák Michal - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Štěpánek Petr - Judo DDM Hradec Králové
Mladší žákyně U13:
do 32kg (1 záv.)
1.místo Bucharová Linda - TJ Start Kolín z.s.
do 36kg (3 záv.)
1.místo Prausová Andrea - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Jahodová Michaela - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Sýkorová Anastázie - Judo Česká Třebová
do 40kg (4 záv.)
1.místo Lošková Michaela - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Šipanová Kateřina - Univerzitní sportovní klub Praha
3.místo Štěpánová Karolína - Judo Orel Žďár nad Sázavou
do 44kg (1 záv.)
1.místo Bucharová Lucie - TJ Start Kolín z.s.
do 48kg (1 záv.)
1.místo Veselá Aneta - SKP Judo Nový Bydžov
do 52kg (4 záv.)
1.místo Benešová Nela - TJ Start Kolín z.s.
2.místo Svobodová Anna Marie - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Dědicová Martina - Judoklub Pardubice
nad 57kg (1 záv.)
1.místo Zemánková Zora - Judo Česká Třebová
Starší žáci U15:
do 38kg (2 záv.)
1.místo Poula Patrik - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Bílek Jakub - TJ Start Kolín z.s.
do 46kg (1 záv.)
1.místo Vejman Martin - Sokol Hradec Králové
do 50kg (5 záv.)
1.místo Kopecký Jakub - Judoklub Pardubice
2.místo Ramašeuski Jakub - Judoklub Pardubice
3.místo Fiedler Vojtěch - Judo Klub DDM Mělník
do 55kg (3 záv.)
1.místo Cakl František - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Tompos Samuel - Judoklub Pardubice
3.místo Richtr Matěj - Judo DDM Hradec Králové
do 60kg (4 záv.)
1.místo Sejkora Adam - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Hotovec Václav - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Baťka Jan - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 66kg (2 záv.)
1.místo Papcun Pavel - TJ Start Kolín z.s.
2.místo Gerišer Jan - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
do 73kg (2 záv.)
1.místo Pohořalý Jakub - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Martinec Jiří - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
nad 73kg (2 záv.)
1.místo Štosek David - Judo DDM Hradec Králové
2.místo Baštář Tadeáš - Judo Česká Třebová
Starší žákyně U15:
do 40kg (1 záv.)
1.místo Hozáková Renée Elizabeth - Judo Choceň z.s.
do 48kg (3 záv.)
1.místo Svobodová Tereza - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Uxová Andrea - TJ Start Kolín z.s.
3.místo Tomková Rebeka - Judoklub Pardubice
do 52kg (1 záv.)
1.místo Doležalová Anna - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 57kg (3 záv.)
1.místo Janouchová Natálie - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Mošnová Daniela - TJ Kralupy z.s.
3.místo Dederová Tereza - SKP Benešov
do 63kg (2 záv.)
1.místo Mandátová Klára - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Nohejlová Karolína - Judo DDM Hradec Králové
nad 63kg (1 záv.)
1.místo Ryglová Michaela - SKP Judo Nový Bydžov