5.kolo PL - Čáslav
Pořadatel: Oddíl Judo ZŠ Sadová Čáslav
Ředitel soutěže: Martin Horský
Hlavní rozhodčí: Musil Josef
Asistent HR: Břetislav Olexa
Technické zpracování výsledků: Martin Novotný
Účast oddílů:
JK DDM Chlumec nad Cidlinou | 19 |
JK Samuraj Adamov | 6 |
Judo club Broumov | 1 |
Judo club Kidsport | 6 |
Judo Česká Třebová | 18 |
Judo Choceň z.s. | 7 |
Judo Klub DDM Mělník | 1 |
Judo víc než sport | 2 |
Judo ZŠ Sadová Čáslav | 32 |
Judo ZŠ Týnec nad Labem | 4 |
Judoklub Pardubice | 14 |
SKP Judo Náchod | 1 |
SKP Judo Nový Bydžov | 12 |
Slavoj Polná | 2 |
Sokol Hradec Králové | 11 |
Sport Kolín z.s. | 6 |
T.J. Sokol Jihlava | 16 |
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 2 |
TJ Kralupy z.s. | 7 |
TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 5 |
TJ Start Kolín z.s. | 19 |
Univerzitní sportovní klub Praha |
3 |
Výsledky oddílů:
Oddíl | body |
JK DDM Chlumec nad Cidlinou | 35 |
Judo ZŠ Sadová Čáslav | 28 |
T.J. Sokol Jihlava | 27 |
Judo Česká Třebová | 26 |
SKP Judo Nový Bydžov | 16 |
TJ Start Kolín z.s. | 15 |
Judo club Kidsport | 15 |
Judoklub Pardubice | 14 |
Sokol Hradec Králové | 11 |
Univerzitní sportovní klub Praha | 10 |
TJ Kralupy z.s. | 9 |
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 9 |
AC Sparta Praha Judo | 8 |
Slavoj Polná | 7 |
Judo Choceň z.s. | 5 |
TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 4 |
JK Samuraj Adamov | 4 |
Judo Klub DDM Mělník | 3 |
Judo ZŠ Týnec nad Labem | 3 |
Sport Kolín z.s. | 2 |
Judo víc než sport | 2 |
Judo club Broumov | 2 |
SKP Judo Náchod | 1 |
Statistika:
Celková účast:
198 závodníků (138 chlapců a 60 dívek) z 23 oddílů
Kategorie mláďata U11:
Celkem 90 dětí
z toho 63 chlapců a 27 dívek
Kategorie mladší žáci U13:
Celkem 69 dětí
z toho 47 chlapců a 22 dívek
Kategorie starší žáci U15:
Celkem 39 dětí
z toho 28 chlapců a 11 dívek
Mláďata chlapci U11:
do 27kg (5 záv.), list.č: 30
1.místo Šipan Matěj - Univerzitní sportovní klub Praha
2.místo Nikodým Matouš - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Huber Oliver - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 30kg (14 záv.), list.č: 2
1.místo Tomšů Jakub - Judo club Kidsport
2.místo Jahoda Vojtěch - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Janíček Adam - Judo Česká Třebová
3.místo Vlček Jiří - AC Sparta Praha Judo
do 34kg (11 záv.), list.č: 6
1.místo Pohořalý Jiří - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Studený Petr - Judo Česká Třebová
3.místo Zářecký Matyáš - Judo Česká Třebová
3.místo Hruška Jan - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 38kg (12 záv.), list.č: 7
1.místo Kopecký Matěj - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.místo Špačinský Rudolf - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Lahoda Jan - Slavoj Polná
3.místo Musil Jiří - JK Samuraj Adamov
do 42kg (9 záv.), list.č: 10
1.místo Špejtek Filip - T.J. Sokol Jihlava
1.místo Jelínek Adam - Slavoj Polná
3.místo Maroušek Alex - Judo club Kidsport
3.místo Beneš Ondřej - Judo Choceň z.s.
do 46kg (8 záv.), list.č: 13
1.místo Martinec Tomáš - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Protiva Jan - Judo ZŠ Týnec nad Labem
3.místo Müller Pavel - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Chudomel Lukáš - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 50kg (1 záv.), list.č: 14
1.místo Adamec Marek - TJ Start Kolín z.s.
nad 55kg (3 záv.), list.č: 15
1.místo Janouch Lukáš - Judo Choceň z.s.
2.místo Petrák Stanislav - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Dlouhý Milan - Judo ZŠ Sadová Čáslav
Mláďata dívky U11:
do 25kg (1 záv.), list.č: 1
1.místo Sosnovcová Žofie - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 28kg (2 záv.), list.č: 4
1.místo Němečková Sabina - Sport Kolín z.s.
2.místo Šebková Veronika - TJ Kralupy z.s.
do 32kg (13 záv.), list.č: 5
1.místo Sejkorová Nikol - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Černá Kateřina - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Lazarová Lucie - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Hubáčková Kristýna - Judoklub Pardubice
do 36kg (4 záv.), list.č: 8
1.místo Biolková Brigita - Judoklub Pardubice
2.místo Florianova Karolína - Judoklub Pardubice
3.místo Dvořáková Veronika - T.J. Sokol Jihlava
do 40kg (2 záv.), list.č: 9
1.místo Bartošová Adriana - SKP Judo Náchod
2.místo Reková Monika - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 44kg (3 záv.), list.č: 11
1.místo Zrucká Anna - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Vavřínková Klára - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Hofericová Denisa - Sport Kolín z.s.
do 48kg (2 záv.), list.č: 12
1.místo Šlechtová Štěpánka - TJ Start Kolín z.s.
2.místo Ubrýová Terezie - Judoklub Pardubice
Mladší žáci U13:
do 34kg (2 záv.), list.č: 38
1.místo Masopust Matěj - TJ Start Kolín z.s.
2.místo Hotovec Ctibor - T.J. Sokol Jihlava
do 38kg (11 záv.), list.č: 39
1.místo Votroubek David - TJ Start Kolín z.s.
1.místo Zimmer Jakub - Sokol Hradec Králové
3.místo Pataki Alexandr - Judo Česká Třebová
3.místo Sasín Matyáš - Judo club Kidsport
do 42kg (7 záv.), list.č: 40
1.místo Provazník Timon - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Szatmári Mark - Sokol Hradec Králové
3.místo Karbaš Jan - T.J. Sokol Jihlava
3.místo Slováček Vojtěch - Sokol Hradec Králové
do 46kg (10 záv.), list.č: 41
1.místo Šlejtr Jan - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Smělý Jan - TJ Kralupy z.s.
3.místo Blín Matěj - Judo club Kidsport
3.místo Borůvka Ondřej - SKP Judo Nový Bydžov
do 50kg (8 záv.), list.č: 42
1.místo Synek Vladimír - Judo Česká Třebová
2.místo Bartoš Jan - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Tuček Filip - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Rybka Tomáš - Judo Česká Třebová
do 55kg (3 záv.), list.č: 43
1.místo Pokorný Václav - TJ Kralupy z.s.
2.místo Mouca Josef - Judo club Kidsport
3.místo Ludra Lukáš - TJ Start Kolín z.s.
do 60kg (3 záv.), list.č: 46
1.místo Ježek Jan - SKP Judo Nový Bydžov
2.místo Morávek Martin - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Záleský Tomáš - Judo Choceň z.s.
nad 60kg (3 záv.), list.č: 45
1.místo Hložek Michal - AC Sparta Praha Judo
2.místo Rybka Lukáš - Judo Česká Třebová
3.místo Voleský Ondřej - Judo Česká Třebová
Mladší žákyně U13:
do 32kg (4 záv.), list.č: 31
1.místo Paarová Martina - Judo Česká Třebová
2.místo Karastojanová Petra - Judo Česká Třebová
3.místo Schlichterová Alžběta - TJ Lokomotiva Beroun o.s.
do 36kg (4 záv.), list.č: 32
1.místo Prausová Andrea - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Jahodová Michaela - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Štusáková Kristýna - Judo Česká Třebová
do 40kg (1 záv.), list.č: 33
1.místo Hlavičková Nikola - TJ Start Kolín z.s.
do 44kg (5 záv.), list.č: 34
1.místo Lošková Michaela - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Šipanová Kateřina - Univerzitní sportovní klub Praha
3.místo Doležalová Eliška - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
do 48kg (3 záv.), list.č: 35
1.místo Krejčí Karolína - AC Sparta Praha Judo
2.místo Veselá Aneta - SKP Judo Nový Bydžov
3.místo Laurynová Jitka - Judoklub Pardubice
do 52kg (4 záv.), list.č: 36
1.místo Benešová Nela - TJ Start Kolín z.s.
2.místo Hupková Denisa - Judo víc než sport
3.místo Dědicová Martina - Judoklub Pardubice
nad 57kg (1 záv.), list.č: 37
1.místo Boháčková Tereza - Judoklub Pardubice
Starší žáci U15:
do 42kg (2 záv.), list.č: 22
1.místo Poula Patrik - T.J. Sokol Jihlava
2.místo Hübl Lukáš - Judo Česká Třebová
do 46kg (2 záv.), list.č: 23
1.místo Novák Marek - TJ Kralupy z.s.
2.místo Brejša Jiří - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 50kg (5 záv.), list.č: 24
1.místo Tobiška Jaroslav - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Ramašeuski Jakub - Judoklub Pardubice
3.místo Tobiška Jan - Judo ZŠ Sadová Čáslav
do 55kg (6 záv.), list.č: 25
1.místo Nováček Jiří - Judo ZŠ Sadová Čáslav
2.místo Döllinger Denis - TJ Lokomotiva Beroun o.s.
3.místo Minařík Dominik - Judo ZŠ Sadová Čáslav
3.místo Tompos Samuel - Judoklub Pardubice
do 60kg (4 záv.), list.č: 26
1.místo Blín Michal - Univerzitní sportovní klub Praha
2.místo Sejkora Adam - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Hotovec Václav - T.J. Sokol Jihlava
do 66kg (6 záv.), list.č: 27
1.místo Kopecký Adam - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.místo Baťka Jan - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
3.místo Novák Petr - TJ Kralupy z.s.
3.místo Papcun Pavel - TJ Start Kolín z.s.
do 73kg (1 záv.), list.č: 28
1.místo Martinec Jiří - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
nad 73kg (2 záv.), list.č: 29
1.místo Málek Ondřej - Judo Česká Třebová
2.místo Baštář Tadeáš - Judo Česká Třebová
Starší žákyně U15:
do 40kg (1 záv.), list.č: 16
1.místo Hozáková Renée - Judo Choceň z.s.
do 48kg (1 záv.), list.č: 17
1.místo Uxová Andrea - TJ Start Kolín z.s.
do 52kg (2 záv.), list.č: 18
1.místo Doležalová Anna - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Zmatlíková Natálie - Judoklub Pardubice
do 57kg (5 záv.), list.č: 19
1.místo Janouchová Natálie - JK DDM Chlumec nad Cidlinou
2.místo Burdová Dorotka - Judo Klub DDM Mělník
3.místo Freiwaldová Anna - Judo club Broumov
do 63kg (1 záv.), list.č: 20
1.místo Mandátová Klára - T.J. Sokol Jihlava
nad 63kg (1 záv.), list.č: 21
1.místo Ryglová Michaela - SKP Judo Nový Bydžov